Hrací haly

O2 arena, Praha
Zápasy play off a o umístění
Kapacita: 17 500 diváků
Finálové zápasy play off a zápasy o umístění se budou hrát v nejmodernější víceúčelové aréně v Evropě s kapacitou až pro 17 500 diváků. Tato hala se nachází ve východní části Prahy-Vysočany a byla postavena k příležitosti organizování MS v hokeji v roce 2004. Konají se zde sportovní, kulturní i společenské akce. Aréna je zároveň domovským stánkem pražského hokejového týmu Slavia Praha.

Odkaz:
http://www.o2arena.cz
ČEZ Arena, Ostrava
ČEZ Arena Zápasy v základních skupinách
Kapacita: 9 700 diváků
Zápasy v základních skupinách se budou hrát v ostravské multifunkční aréně s kapacitou 9700 míst. ČEZ ARÉNA (dříve Palác kultury a sportu) - jedna z dominant Ostravy byla dokončena a slavnostně otevřena v roce 1986. Na přelomu let 2003 a 2004 prošla rekonstrukcí a modernizací a od roku 2004 nese název ČEZ ARÉNA. Hala je domácím prostředím extraligového mužstva HC VÍTKOVICE STEEL a za dobu své existence se stala významným sportovně kulturním centrem.

Odkaz:
http://www.arena-vitkovice.cz


Úterý, 04 březen 2008 Tisk E-mail
Sazka Arena mění název
Od soboty má nejexkluzivnější hala v České republice nový název. Na základě smlouvy získalo O2 na 5 let právo na název arény. Měla by se změnit i podoba haly a na prosincovém mistrovství světa by tak florbalisté měli nastupovat v modře nasvíceném sportovním stánku. Celý článek...
 
Pátek, 17 srpen 2007 Tisk E-mail
MS 2008 v hokejových stáncích

Čeští organizátoři mistrovství světa si vzali za své, umožnit návštěvu největší světové florbalové akce roku 2008 co nejvíce příznivcům. Rozhodli se proto, že nejlepším a nejdůstojnějším místem pro zápasy elitní divize A budu dvě hokejové arény.

Celý článek...
 
Středa, 08 srpen 2007 Tisk E-mail
Haly pro Divizi B
Zápasy Mistrovství světa divize B se v základních skupinách uskuteční v menší hale ostravské ČEZ Arény s kapacitou 1000 diváků. Hala je vzdálena jen několik desítek metrů od hlavní hrací plochy a pro české návštěvníky a fanoušky florbalu tak skýtá snadnou možnost zavítat i na zápasy zemí, které nemají běžně možnost sledovat. Celý článek...