TEAM 2008

Pondělí, 07 červenec 2008 Tisk E-mail
Herci a zpěváci pokračují v podpoře florbalového MS 2008
Pár měsíců před startem 7. MS florbalistů 2008 pokračují nejen přípravy organizátorů, ale i podpora českých herců a zpěváků nadcházejímu světovému šampionátu. Tým osobností Real Top Praha sehrál v rámci Českého Florbalového dne 2008 již čtvrtý exhibiční zápas na podporu prosincového MS florbalistů v Ostravě a Praze. V nové hale pražské Sparty na Podvinném mlýně, která bude koncem roku rovněž hostit závěrečné zápasy MS 2008, se umělcům tenokráte postavil tým nejlepších českých florbalistek.

A v prvním poločase florbalistky své slavnější mužské soupeře z Realu Top Praha nešetřily a postupně navyšovaly vedení. Ale velký obrat přinesla přestávka, během níž osobnosti nejprve vyhráli soutěž v nájezdech a vzápětí se posílili o dva české reprezentanty Tomáše Sladkého a Aleše Jakůbka a ženský náskok se postupně tenčil.

Ve druhé půli pak převzal dirigentskou taktovku Realu Top Praha herec Ivan Trojan a hlasitá organizace hry patrona české florbalové reprezentace pro MS 2008 šla jeho spoluhráčům k duhu. Činil se zejména jeho herecký kolega Jiří Mádl, který i přes nedávnou oční operaci nastoupil ve speciálních ochranných brýlích a hodně nových kamarádek navíc během zápasu získal i zpěvák a skladatel Ota Balage.

Pro tým osobností Real Top Praha to byl již čtvrtý exhibiční florbalový zápas na podporu MS 2008. Premiéru si jeho členové odbyli během loňského listopadového turnaje Euro Floorball Tour v Ostravě a ještě v roce 2007 následovala prosincová exhibice v rámci Finále Poháru ČFbU ve Svitavách. Letos v únoru zakončil Real Top Praha velkou tiskovou konferenci k MS 2008 v pražské O2 Areně již třetím florbalovým zápasem ve Střešovicích. Další florbalové vystoupení českých kulturních osobností je naplánováno na finálové dny letošného Fortuna Czech Open 2008 v holešovické hale HC Sparta Praha.