Česká republika

Sobota, 16 srpen 2008 Tisk E-mail
Zabydli se na florbalovém MS 2008!
Světový florbal, špičkové sportovní haly a parádní diváckou atmosféru! To vše by měl nabídnout již 7. světový šampionát florbalistů, který se odehraje od 6. do 14. prosince 2008 v České republice. Užijte si s námi předvánoční florbalovou nadílku a zároveň pomozte v boji o světový rekord v divácké návštěvnosti na florbalovém MS! Abyste se na světovém florbalovém šampionátu co nejlépe zabydleli, připravili jsme pro Vás speciální nabídku výhodného fanouškovského ubytování v obou hracích městech, přicemž spolu s ubytováním si můžete zakoupit i vstupenky na MS.

Letošní MS 2008 v České republice hostí dvě zdejší moderní sportovní haly - pražská 02 arena a ostravská ČEZ Aréna a ve hře je tedy také zisk pomyslné "divácké" medaile ze světového florbalového šampionátu. První stávající divácký rekord může padnout už v Ostravě - dosud nejvyšší divácká návštěva na zápas základní části florbalového MS byla 5 620 diváků na MS 2002 v Helsinkách. Kapacita ostravské ČEZ Arény je přitom přes 9 000 diváků, takže případný úvodní rekord může být překonán už v prvních dnech florbalového šampionátu!

Finálový víkend 7. MS florbalistů 2008 pak hostí moderní pražská 02 arena s kapacitou 17.500 diváků a ve hře je tak překonání všech tří nejvyšších návštěv v historii florbalových MS! Bronz v této kategorii aktuálně drží finále posledního MS 2006, kde souboj Finska se Švédskem sledovalo ve stockholmské hale Globen 12 535 diváků. Stříbro zatím patří helsinské Hartwall Aréně, kam na finále MS 2002 ve stejném obsazení přišlo 13 665 florbalových příznivců. První příčka a stávající světový rekord v divácké návštěvnosti florbalových MS ale stále náleží švédskému Globenu, kde finále premiérového MS 1996 opět mezi domácím týmem a výběrem Suomi sledovalo 15 106 diváků.

Organizátoři MS 2008 proto přicházejí s výhodnou nabídkou ubytování pro florbalové fanoušky. Pražské hotely Luna a Rhea a ostravský hotel Areal nabízejí pro všechny návštěvníky florbalového MS kvalitní ubytování za příznivou cenu a solidní dostupnost k hracím halám! Upozorňujeme, že nabídka není určena pro fanoušky ze Švédska, Švýcarska, Finska, Norska a Německa - kde je možné se obrátit na oficiální partnery zajišťující fanouškům servis pro MS.     


 
PRAHA
 
Hotel LUNA ** 200,- Kč  
Dvojlůžkový pokoj. Cena včetně snídaně. Dva pokoje sdílí vždy WC a sprchu. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. 
Hotel si prohlédněte ZDE.

Hotel LUNA ** 370,- Kč  
Jednolůžkový pokoj. Cena včetně snídaně. Dva pokoje sdílí vždy WC a sprchu. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. 
 
Hotel RHEA *** 300,- Kč  
Dvojlůžkový pokoj. Cena včetně snídaně. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. 
Hotel si prohlédněte ZDE.
 
Hotel RHEA *** 450,- Kč  
Jednolůžkový pokoj. Cena včetně snídaně. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

OSTRAVA       
 
Hotel AREAL ** 240,- Kč  
Dvojlůžkový pokoj. Cena bez snídaně. Dva pokoje sdílí vždy WC a sprchu. Velice jednoduchý hotel. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Hotel si prohlédněte ZDE.
 
Hotel AREAL ** 430,- Kč  
Jednolůžkový pokoj. Cena bez snídaně. Dva pokoje sdílí vždy WC a sprchu. Velice jednoduchý hotel. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.