MS 2008

Pondělí, 01 září 2008 Tisk E-mail
Golfový turnaj podpoří světový šampionát
Blížící se světový florbalový šampionát mužů doprovodí nejrůznější akce. Tou nejbližší se stane v sobotu 6. září Golfový turnaj v Čeladné. Je určen partnerům mistrovství světa 2008. Organizátorům by pak měl nabídnout větší prostor pro komunikaci s klíčovými představiteli jednotlivých firem. A samozřejmě také možnost poděkovat jim za jejich náklonost k florbalu.

Prosper Golf Resort Čeladná patří k nejkrásnějším a také nejvyhledávanějším golfovým areálům v České republice. Není proto divu, že v příštím roce bude hostit jeden z turnajů Evropské tour. První sobotu v září ale přivítá řadu známých osobností. „Jsou pozváni klíčoví lidé a manažeři ze společností Škoda Auto a.s., Fortuna, Samsung, Česká spořitelna, Česká pojišťovna, Skanska nebo T – Mobile,“ vysvětlil Rolf Franke, předseda organizačního štábu ostravské části šampionátu a dodal: „Pokud bych měl uvést některá konkrétní jména, v Čeladné by se měli objevit například hejtman Moravskoslezkého kraje Evžen Tošenovský a spolu s ním také legendární hokejový gólman Dominik Hašek.“

V Čeladné se tak bude na greenech i mimo ně bojovat o zajímavé ceny. Především ale půjde o společenskou akci, která připomene skutečnost, že mistrovství světa 2008 už doslova klepe na dveře.