Organizace

Pondělí, 01 září 2008 Tisk E-mail
Pro novináře se rozběhla on-line akreditace na MS 2008
Na našich oficiálních internetových stránkách 7. MS florbalistů 2008 v České republice www.wfc2008.cz byl spuštěn on-line formulář pro akreditaci novinářů na prosincový světový šampionát florbalistů v Ostravě a Praze (6. - 14.12. 2008). Zástupci médií z České republiky i ze zahraničí se mohou touto cestou na světový šampionát florbalistů akreditovat až do 15. října 2008.

Po úspěšném vyplnění akreditačního formuláře obdrží každý ze žadatelů potvrzující email o tom, že jeho žádost byla přijata, ale sama o sobě ještě nezaručuje získání novinářské akreditace na WFC 2008. Každá žádost totiž ještě projde schvalovacím procesem Organizačního štábu MS 2008 a teprve poté budou žadatelé informováni, zda novinářskou akreditaci na WFC 2008 získali či nikoliv.

Prostřednictvím akreditačního formuláře si mohou žadatelé vybrat rovněž z nabídky oficiálních novinářských hotelů v Ostravě i v Praze, s internetovým připojením a organizovanou bezplatnou dopravou z hotelu do haly (před prvním zápasem dne) a nazpět (po závěrečném zápase denního programu). Zájemci z řad novinářů mohou rovněž využít nabídku na zajištění přesunu z Ostravy do Prahy. Čtvrteční přesun 11.12. 2008 na trase dlouhé 350 km bude akreditovaným novinářům zajištěn za zvýhodněnou částku 350,- Kč (15 euro).

Srdečně zveme zástupce médií z celého florbalového světa do České republiky na přelomový světový šampionát florbalistů, hraný premiérově v prosincovém termínu a věříme, že s jejich pomocí se nám podaří ukázat světu, že tento krásný sport si v budoucnu zaslouží svou olympijskou šanci!

Akreditační formulář naleznete zde.

Nabídku ubytování pro novináře naleznete zde.