MS 2008

Čtvrtek, 04 září 2008 Tisk E-mail
Ročenka Florbal.cz shrnuje uplynulou sezónu a láká na MS
Populární český server Florbal.cz již tři roky mapuje dění na české i světové florbalové scéně. Online projekt funguje jako denní zpravodajský portál naopak tištěná verze magazínu Florbal.cz je vždy ročním shrnutím uplynulých dvanácti florbalových měsíců.

Poprvé se ročenka Florbal.cz objevila mezi čtenáři na turnaji Czech Open v roce 2006. Tehdy byl jejím hlavním tématem kromě české extraligy žen i mužů i právě uplynulý světový šampionát ve Švédsku. Loňské vydání se naopak více soustředilo na letní mezinárodní turnaj Fortuna Czech Open a světové hvězdy, které jej navštívily.

Letošní vydání je zatím nejkomplexnější, které redakce Florbal.cz připravila. Číst lze o všech velkých mezinárodních akcích, kde mělo Česko v sezóně 2007/2008 své zástupce, stejně jako o Fortuna Extralize a turnaji Czech Open. Speciální část je věnována nadcházejícímu mistrovství světa mužů v Praze a Ostravě. Podrobnosti o hracích halách, dopravě, ubytování, akcích pro diváky, rozpis zápasů a mnoho dalších zajímavostí jsou doplněny krásnými florbalovými fotografiemi. Časopisu pak vévodí velký rozhovor s Radimem Cepkem, který je pro zájemce ze zahraničí připraven i v angličtině. 

Ročenku Florbal.cz lze získat na dobírku zde.