MS 2008

Sobota, 20 září 2008 Tisk E-mail
Vstupenky do ČEZ Arény k dostání v celé ČR!
Od července probíhá předprodej vstupenek do ostravské části mistrovství v lokálních předprodejích. Zájem fanoušků však přiměl organizátory k tomu, aby rozšířil počet prodejních míst, kde je možné vstupenky získat a zároveň nabídl i jejich internetový prodej. Obě možnosti od poloviny září zajišťuje společnost TICKETPORTAL, zároveň byl spuštěn prodej pětidenních  permanentek, na které netrpělivě čeká velká část fanoušků mířících do moravské metropole.

„Pětidenní permanentka do ČEZ Arény za cenu 290,- korun je pro fanouška velmi výhodná uvážíme-li, že denní vstupenka přijde na 100,- Kč. Navíc oba druhy vstupenek dávájí možnost navštívit utkání jak elitní divize A tak i divize B,“  vysvětluje Petr Michálek, člen organizačního štábu MS 2008.

Vstupenky lze od poloviny září zakoupit prostřednictvím společnosti TICKETPORTAL na více zhruba dvou stech prodejních míst  v České republice nebo prostřednictvím internetu na www.ticketportal.cz. „Vstupenky je možné rezervovat a po té vyzvednout osobně na některém z obchodních míst či zaslání na dobírku. Pokud si vstupenky nejen rezervujete ale i zaplatíte platební kartou, je možné opět buď osobní vyzvednutí na obchodních místech nebo zaslání poštou.. Zajimavostí jsou služby HomeTicket (vytištění vstupenky doma) a MobilTicket (zaslání vstupenky na mobilní telefon),“  doplňuje Petr Michálek.

Sečteno a podtrženo, vstupenky jak do ostravské ČEZ Arény tak i pražské O2 areny lze nyní zakoupit prakticky odkudkoliv z České republiky. Zbývá doplnit, že všechny aktuální informace týkající se vstupenek najdete na www.wfc2008.cz.