MS 2008

Neděle, 09 listopad 2008 Tisk E-mail
Spolupráce s Real Top Praha se rozjela naplno
Přímo hvězdné posily se podařilo získat pro nadcházející 7. MS florbalistů 2008 v České republice. Tým slavných osobností REAL TOP PRAHA sehrál od podzimu 2007 už řadu exhibičních florbalových zápasů na podporu prosincového šampionátu v Ostravě a Praze a známé tváře ze světa kultury i sportu budou k vidění i během samotného MS 2008, na které nově zvou i dvě velké osobnosti Ivan Trojan a Robert Záruba.

Florbalovou premiéru si REAL TOP PRAHA odbyl loni v listopadu na Euro Floorball Tour v Ostravě a ještě v roce 2007 následovala prosincová exhibice v rámci Finále Poháru ČFbU ve Svitavách. Letos v únoru zakončil REAL TOP PRAHA velkou tiskovou konferenci k MS 2008 v pražské O2 areně již třetím zápasem ve Střešovicích a zatím posledním florbalovým vystoupením českých kulturních osobností byla letní exhibice v nové hale Sparty na Podvinném mlýně, která bude koncem roku rovněž hostit závěrečné zápasy MS 2008. Tam se umělcům postavil tým českých florbalistek, ale dirigentskou taktovku REALU TOP PRAHA převzal herec Ivan Trojan a hlasitá organizace hry oficiálního patrona české florbalové reprezentace pro MS 2008 šla jeho spoluhráčům k duhu!

Do propagace prosincového MS florbalistů v České republice se pak průběžně zapojují i další členové REALU TOP PRAHA – třeba herec David Suchařípa a zpěvák Zbyněk Drda točí obrazové pozvánky pro V.I.P. hosty a Jiří Mádl se připojí ke svým hereckým kolegům ve speciálních upoutávkách České televize. Jejím tradičním lídrem bude i během florbalového MS populární sportovní komentátor Robert Záruba, který se svým týmem chystá pro televizní diváky parádní podívanou, srovnatelnou s přenosy z hokejových MS.

REAL TOP PRAHA je sportovní tým, složený z osobností kulturního a sportovního života, který se věnuje především fotbalu, ale
i jiným sportovním aktivitám. Cílem je podpora charitativních akcí, nemocničních oddělení, dětských, sociálních a pečovatelských domovů, jejímiž patrony jsou právě členové týmu REAL TOP PRAHA. Těmi jsou například herci Ivan Trojan, Michal Dlouhý, Ondřej Vetchý, Jiří Mádl, David Suchařípa nebo zpěváci Ota Balage, Aleš Brichta, Zbyněk Drda, režisér David Ondříček, hudebník Jan P. Muchow či hvězdy televizní obrazovky Robert Záruba, Jaromír Bosák a Pavel Zuna. Podrobnosti o činnosti sdružení na stránkách www.realtoppraha.cz.