MS 2008

Čtvrtek, 13 listopad 2008 Tisk E-mail
Jaga Oxygen Cup míří do finále
Populární florbalová soutěž Jaga Oxygen Cup 2008  pro žáky 4.a 5. tříd základních škol postupně směřuje k závěru. Nejúspěšnější dívky a chlapci se nyní utkají v Zemském finále, kam postoupili jako vítězové krajských kol.

Zemské finále se pořádá odděleně pro českou a moravskou část. Vítězové obou kategorií se následně utkají o titul nejlepší školy v České republice. A to v neděli 14.12.2008 přímo v pražské O2 Areně během finálového dne Mistrovství světa ve florbale!

Jaga Oxygen Cup nabízí dětem možnost utkat se ve sportu, který si na základních školách získává stále větší popularitu. Hlavní cenou turnaje jsou vstupenky na finálový den florbalového MS, které obdrží všichni členové vítězných družstev ze zemského kola. Na všechny postupující do superfinále navíc čekají sady dresů a další florbalové dárky od partnerů projektu.

Postupující týmy do Zemského finále:

Dívky:
ZŠ Campanus Praha, ZŠ Jilemnického Mladá Boleslav, ZŠ Hroznová Lhota, ZŠ Šromotovo nám. Hranice, ZŠ Liberecká Jablonec n./N., ZŠ Komenského Skuteč, ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod, ZŠ Otická Opava, ZŠ Komenského Nové Město n/M, ZŠ Masarykova Klatovy, ZŠ Chodov, ZŠ Jakuba Arbese Most

Chlapci:
FZŠ Mezi Školami Praha, ZŠ J. Palacha Kutná Hora, ZŠ Očovská Hodonín, ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice, ZŠ a MŠ Zákupy, ZŠ U Stadionu Chrudim, ZŠ Uherský Ostroh, 1.ZŠ Šumperk, ZŠ v Domcích Trutnov, ZŠ Komenského Horažďovice, ZŠ Konečná Karlovy Vary, ZŠ Hornická Chomutov