MS 2008

Pátek, 14 listopad 2008 Tisk E-mail
Vlakem s Českými drahami i na mistrovství světa
Podobnou akci, jako je celoroční projekt podpory české mužské nejvyšší soutěže Fortuna Extraligy „Vlakem za sportem“, chystají České dráhy jako oficiální dopravce MS ve florbalu 2008 i pro nadcházející světový šampionát v Ostravě a Praze.

Společnost České dráhy poskytne návštěvníkům Mistrovství světa ve florbale ze všech stanic ČD do kterékoliv cílové železniční stanice začínající názvem Ostrava (ve dnech 6. - 10. prosince 2008) a kterékoliv cílové železniční stanice začínající názvem Praha (ve dnech 13. - 14. prosince 2008) a zpět zlevněné jízdné VLAK+, kdy jízdenka pro cestu zpět bude platná pouze po orazítkování na lícové (přední) straně razítkem pořadatele akce s názvem MS ve florbalu 2008.

Jízdenky se slevou VLAK+ se prodávají na vyhlášené akce pouze pro 2. vozovou třídu zásadně jako zpáteční. Platnost zpátečních jízdenek je standardně dva dny, tedy pokud cestující pojede jeden den tam a druhý den zpět, jeho zpáteční jízdenka platí až do 24:00 druhého dne. Znamená to tedy, že pokud se někdo rozhodne prožít v Praze celý finálový víkend, může s danou jízdenkou vyrazit v sobotu ráno do Prahy a v neděli odpoledne zpět.