TEAM 2008

Středa, 08 srpen 2007 Tisk E-mail
Chceš prožít MS naplno?
Pak se přihlaš do týmu dobrovolníků, kteří budou mít celé Mistrovství světa 2008 v Praze a Ostravě na starost. Kromě možnosti nakouknout pod pokličku celé akce, získání zkušeností a nových přátel, se také dostaneš mnohem blíž všem největším hvězdám světového florbalu. A díky členství v TEAMu 2008 Tě čeká i řada dalších výhod a prestižní postavení.

EFT Ostrava 2007Dobrovolníci jsou součástí všech velkých sportovních, kulturních i dalších akcí, kde je třeba pomoci se zajištěním jejich hladkého průběhu. Čeští organizátoři MS hledají dobrovolníky pro šampionát právě teď. Pokud chceš věnovat svůj čas a není ti lhostejné, jak MS v České republice dopadne, pak neváhej a zaregistruj se mezi dobrovolníky! Oblasti, ve kterých se budeš moci zapojit, jsou např. akreditace, média, lékařská pomoc, doprava, doprovod týmů, internet, odborný personál v halách, statistiky, IT technologie, VIP, PR & komunikace, doprovodné programy, bezpečnost a další.

Tým dobrovolníků bude mít v rámci českého mistrovství světa své speciální logo a oblečení, které nebude moci získat nikdo, kdo se na organizaci nebude podílet. Dobrovolníkům bude věnována i jedna ze sekcí webových stránek MS, kde se po přihlášení každý dozví veškeré potřebné informace k činnosti, kterou bude vykonávat.

Bližší informace a registrační formulář nalezneš v sekci Profil dobrovolníka.