MS 2008

Středa, 08 srpen 2007 Tisk E-mail
Umístěte logo na svém webu a podpořte „české“ MS 2008

Florbalové mistrovství světa se po deseti letech opět stěhuje do České republiky. Po Praze a Brnu v květnu 1998, na které se ve světě stále vzpomíná jako na organizačně velmi vydařený podnik, nás čeká Praha a Ostrava v prosinci 2008.

Logo WFC 2008 Český florbal, stejně jako ten světový, za uplynulých deset let urazil dlouhou cestu a pro šampionát 2008 si stanovil nejeden smělý cíl. Jedním z nich je touha po překonání dosavadního rekordu v návštěvnosti předchozích světových turnajů, který stále drží finálový zápas MS 1996 ve Švédsku počtem 15 106 diváků.

Už samotný fakt, že se zápasy o konečné umístění v A-divizi budou v Praze hrát v moderní Sazka Aréně, dává tušit, jak ohromnou akcí MS bude. Aby se Česku podařilo překonat dosavadní hodnoty ve statistice návštěvnosti, bude potřeba spolupráce a podpora všech florbalistů, kteří mají o MS zájem.

Pomozte vytvořit informační povědomí o MS 2008 a umístěte logo s odkazem na své webové stránky. Podílejte se alespoň tímto snadným způsobem na propagaci, která pomůže zajistit diváckou návštěvnost a tím i velký úspěch největší florbalové akce roku 2008. Logo ke stažení naleznete zde.