MS 2008

Neděle, 07 prosinec 2008 Tisk E-mail
Po přetahované se raduje Singapur
Singapurci se ujali vedení ve třetí minutě, když nájezd nekompromisně využil Timothy Quek Keng Chong, později vyhlášený nejlepším hráčem utkání. Slovinci se dostávali do zápasu pomaleji. Skórovat se jim podařilo z prvního delšího držení míčku – trefil se Luka Časar. Následně se dvěma slepenými góly dostali do vedení, ale Singapur stihl ještě do konce třetiny vyrovnat.
Image
Urputný boj pokračoval i po přestávce, Slovince brzdila častá vyloučení, Singapuru zase vázla střelba. Chvíli se z vedení radovalo Slovinsko, ale soupeř rychle odpověděl a brzy šel do vedení. Nakonec se do šaten odcházelo znovu za vyrovnaného stavu.

V poslední třetině padla jen jediná branka. Přesně v čase 51:00 Mohd Hafeez Mohd Kasein, jeho střela nešťastně zapadla za záda slovinského brankáře. Slovinci stříleli v poslední části hry jako o závod, ale žádná ze střel se neujala. Singapurci obětavě bránili a jejich gólman předváděl výkon na hranici možností. Soupeři nepomohl ani time out a následná hra bez brankáře.