MS 2008

Neděle, 07 prosinec 2008 Tisk E-mail
BALE: S Němci to je vždycky derby
Jediným střelcem rakouského týmu byl v zápase proti Němcům Joël Bale. Svou branku vstřelil z trestného střílení. Proč jste dnes svému soupeři podlehli?
  K tomu, abychom dnes proti Německu uspěli, museli bychom mít obrovské štěstí. Do první třetiny jsme nastoupili nepřipravení, ve druhé a třetí už to bylo lepší.

V čem jste dnes byli tedy horší než soupeř?
  Hráči Německa byli ve většině případů lepší ve hře jeden na jednoho a hráli velice dobře jako tým. V tom jsme zaostávali.

Mají zápasy s Němci nějaký větší náboj?
  Rozhodně to není obyčejný zápas. Je to stejné, jako když hrají proti sobě dva kluby ze stejného města. V zápase je daleko více emocí.

Konec byl hodně vyhrocený, bylo hodně vyloučení, rozhodčí měli hodně práce.
  To si myslím, že je v pořádku. Je to přeci jen zápas mistrovství světa. Je jedno, jestli prohráváte 1:6 nebo je to vyrovnané. Hraje se naplno 60 minut.