MS 2008

Pondělí, 08 prosinec 2008 Tisk E-mail
Německo si pohrálo se Singapurem
Souboj se Singapurem byl pro německé hráče naprosto snadnou záležitostí. Vstup do utkání měli sice pomalejší, pak se ale rozstříleli a vyhráli vysoko 18:3.

Image
Němci, kteří byli v tomto utkání jasnými favority, vstoupili do utkání nebojácně, nemohli se ale dlouho prosadit. Naštěstí jim pomohli tři slepené góly v rozmezí dvou minut, které uklidnili počáteční napětí v týmu.

Rozhodujícím momentem utkání byl nástup do druhé třetiny, kdy přidali Němci další tři góly, z nichž jeden vstřelili dokonce v oslabení 3 na 5. Od té doby byl na hrací ploše pouze jeden tým.

Ačkoliv Singapuřané dokázali v utkání vstřelit tři branky, na rozjetou německou mašinu to nestačilo. V pohodě hrající Němci postupně navyšovali své brankové konto až na konečné číslo osmnáct.

Němci tak splnili další povinný krok a pomalu už vzhlíží k finále B-divize MS.