MS 2008

Pondělí, 08 prosinec 2008 Tisk E-mail
Petr Michálek: Doufám, že rekord padne
Dva roky se nemluví o ničem jiném – rekord v absolutní návštěvnosti, který by měl padnout během finálového víkendu v pražské O2 areně. Všechno tomu nasvědčuje a je stále možnost, že budete u toho.

Podle Petra Michálka, který má situaci kolem vstupenek na starost, ještě zbývají místa na semifinálová i finálová utkání: „Na neděli je dosud prodáno přibližně 10 000 lístků, 6 000 pak na sobotu.“ Vstupenky je možné stále zakoupit na terminálech Sazky nebo přes internet na www.sazkaticket.cz., je třeba však počítat s tím, že spodní patro pražské O2 areny je zejména v neděli téměř zaplněné. „Fanoušci rychle využívají poslední možnosti zajistit si ty nejlepší vstupenky, je však třeba zdůraznit, že komfort pražské O2 areny poskytuje každému divákovi výborný výhled a v případě MS 2008 jistě i skvělou zábavu, což již potvrdila úvodní utkání šampionátu v Ostravě,“ dodává Petr Michálek.

Samozřejmě se nezapomíná ani na utkání divize B, které se v pátek i v sobotu odehrají v pražské Sparta Aréně na Podvinném mlýnu. Kapacitu 1250 diváků budou pomáhat zaplnit i děti z pražských škol: „V pátek jich na dopolední utkání dorazí zhruba 600, určitou kapacitu máme vyčleněnu i na utkání sobotní“ prozradil Petr Michálek. Nepůjde však o soutěž fanoušků, podobnou té, jež momentálně probíhá v Ostravě, nýbrž o další snahu organizátorů využít světového šampionátu k propagaci florbalu jako divácky atraktivního sportu.