MS 2008

Neděle, 12 srpen 2007 Tisk E-mail
Ceny vstupenek zveřejněny

Jaká bude cena vstupenek je jedna z nejčastějších otázek u každé velké sportovní akce. U Mistrovství světa ve florbalu to platí samozřejmě také, dvojnásob v situaci, kdy MS 2008 budou hostit ty nejlepší haly v České republice – pražská Sazka Arena a ostravská ČEZ Aréna.

Sazka Arena a ČEZ Aréna„Chceme mít co možná největší návštěvy, takže přestože příjmy ze vstupného samozřejmě musí tvořit významnou část rozpočtu mistrovství, rozhodli jsme se nastavit ceny vstupenek na té nejnižší možné úrovni“, komentuje rozhodnutí šéf organizačního štábu Filip Šuman.

Základní ceny vstupenek budou následující (všechny ceny jsou v CZK):

ČEZ Aréna (malá i velká hala):

Zápasy ve skupinách – denní vstupenka .......................................... 100,-

Zápasy ve skupinách – denní vstupenka „Best Seats“ ..................... 250,-

Zápasy ve skupinách – pětidenní permanentka ................................. 290,-

Zápasy ve skupinách – pětidenní permanentka „Best Seats“ ............ 900,-

 

Sazka Arena:

Semifinále/finále – denní vstupenka:

III. kategorie .............................. 250,- / 300,-

II. kategorie ............................... 400,- / 450,-

I. kategorie ................................ 600,- / 700,-


Praha (hala B)

Utkání divize B a o umístění:

Denní vstupenka  ...................... 100,-


„Pokud chceme bojovat o divácké stupně vítězů, tedy dostat se mezi historicky tři nejvyšší návštěvy na MS, musíme i cenou vstupného dát všem fanouškům zprávu, že o ně stojíme. Třeba se tak nakonec podaří i vysněné překonání historického rekordu na florbalovém utkání – ten stávající je švédské haly Globen ve Stockholmu, kde finále MS 1996 sledovalo 15 106 diváků“, pokračoval Filip Šuman.

Důležité ale budou i návštěvy na základní skupiny - pro velké fanoušky zde bude možnost zakoupit si permanentku na všech 5 dnů základních skupin za 290 Kč. Organizátoři tak doufají, že nejen češi, ale i fanoušci ostatních týmů přijedou podpořit své hrdiny.

Prodej vstupenek do Sazka arény na terminálech sazky začíná 26.února, na internetu  http://www.sazkaticket.cz/ poté 27.února 2008. Prodej vstupenek do ČEZ arény započne na přelomu března a dubna.