MS 2008

Úterý, 09 prosinec 2008 Tisk E-mail
Singapur si připisuje další vítězství
Britům šlo v utkání se Singapurem o hodně, po třech hracích dnech měli v tabulce jako jediný tým skupiny C 0 bodů. Podle toho také do zápasu vstoupili a již ve 13.vteřině otevřel skóre Jack Moy. Od této chvíle se ale Britové na dlouhé minuty prakticky nedostali do hry, Singapur zapl na vyšší obrátky a zásluhou dvou branek nejlepšího hráče Queka Keng Chonga otočil skóre. Pak se ale kolem mantinelu prohnal Max Moy a střelou tahem vyrovnal.

Image
Ve 24.minutě byl vyloučen Mohd Hafeez Mohd Kassim, ale za pár vteřin singapurského oslabení přepnul ale na vyšší rychlost Enrico Elifh Marican a střelou tahem vrátil Singapuru vedení. Za pár minut zahráli Singapurci parádně trestný úder z rohu hřiště, na konci krásné florbalové souhry byl Sing Chaowei. Ve 33.minutě zvýšil další utěšenou ranou z dálky Sean Junhong Huang na 5:2 a do konce druhé třetiny skórovali svěřenci švédského trenéra Dahlgrena ještě dvakrát. Utkání bylo rozhodnuto již po dvou třetinách.

V 50.minutě byl za hrubý faul v rohu hřiště vyloučen Jack Moy na 5 minut. Britové se Singapuru vyrovnali alespoň ve hře v oslabení, po minutě početní nevýhody utekl Ned Derrington a snížil. Pětiminutovou přesilovku ale Singapur přeci jen jednou využil a utkání tak nakonec vyhrál poměrem 8:3.