Vstupenky
Na MS 2008 už mám vstupenku?
 
 
 
 
 
Neděle, 14 prosinec 2008 Tisk E-mail
Antener: Včera jsme hráli podobné utkání
Obrovská úleva čišela z trenéra švýcarské reprezentace, Petera Düggeliho. Jeho tým dokázal v prodloužení vyhrát nad Českem a po včerejší nešťastné prohře se Švédy si mohl tým helvétského kříže spravit chuť bronzovými medailemi.

Düggeli mluvil tiše, ale s úsměvem na tváři: „Jsem velice šťastný za to, co jsme dnes dokázali. Ze strany fanoušků i českého týmu to bylo dnes fantastické představení, jsem pyšný na své hráče, že to dokázali ustát.“ Klíčovým momentem v utkání o bronz byl rychlý švýcarský gól, kterým se podařilo srazit narůstající euforii českého týmu i fanoušků, v prodloužení se pak na Švýcary usmálo štěstí: „Včera jsme hráli podobné utkání a v závěru prohráli, dnes jsme si to mohli vynahradit,“ řekl nejlepší hráč zápasu Emanuel Antener.

Tento mladý hráč byl na svém prvním šampionátu a hned získal medaili: „Je to skvělý pocit už jen proto, že jsme do mistrovství nevstoupili tak, jak jsme si představovali. Jenže zápas od zápasu jsem se já i celý tým zlepšoval a poslední dva zápasy byly z naší strany opravdu skvělé.“ Radost neskrýval po zbytek tiskové konferenci a zřejmě jediné, co si společně se svým trenérem oba přáli, bylo zmizet do kabiny a slavit!