TEAM 2008

Pátek, 09 listopad 2007 Tisk E-mail
Známé osobnosti podpořily MS 2008

Ostravský Škoda Floorball Cup 2007 nebyl pouze příležitostí pro organizátory vyzkoušet si prostředí, ve kterém bude v příštím roce probíhat mistrovství světa, ale umožnil i premiérovou prezentaci sportovního týmu český osobností Real Top, který se bude podílet na mediální prezentaci světového šampionátu.

Zbyněk Drda (foto: L. Káňa)V přestávce mezi nedělními utkáními tak proti sobě nastoupili hráči v šedých dresech z řad dobrovolníků podílejících se na organizaci a hladkém průběhu turnaje a družstvo v modrém, vedené známým českým hercem Davidem Suchařípou. V jeho výběru své florbalové dovednosti ukázali třeba Zbyněk Drda, vítěz 3. řady Superstar nebo Pavel Petr, sportovní zpravodaj Českého rozhlasu.

V exhibičním tempu hrané utkání skončilo výhrou hvězd 6:2 a tak mohl po jeho konci kapitán David Suchařípa hrdě zvednout nad hlavu trofej pro vítěze. Na dalších akcích, na které se tým Real Top chystá, by se publiku mohly předvést i další hvězdy, které soupiska týmu čítá. Například herec Jirka Mádl, sportovní komentátor Robert Záruba nebo moderátor Pavel Zuna.